:: اطلاعيه FREESAT
    براي اطلاع از ادرس جديد سايت نرم افزار آدرس یاب ما را دانلود و استفاده نماييد
    براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت اينجا کليک کنيد
    مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT
انجمن تخصصی ماهواره

فری ست فایندر پذیرش تبلیغات

بستن
تازه ترین ارسال ها
لیست مودم های WiFi سازگار با رسیور پرووین PROWEEN
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 رسيور پرو وین | Proween Satellite Receiver مشاهده:19 زمان:امروز
نحوه راه اندازی +AirTiVi در رسیور سوپرباکس SUPER BOX Elite 4
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 SuperBOX Elite 4 مشاهده:11 زمان:امروز
نحوه راه اندازی +AirTiVi در رسیورهای فورست FORSAT HD
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 برنامه های اموزشی مشاهده:10 زمان:امروز
نحوه راه اندازی +AirTiVi در رسیورهای FOREVER HD
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 برنامه های آموزشی FOREVER مشاهده:9 زمان:امروز
نحوه راه اندازی +AirTiVi در رسیور ایکس کروزر XDSR 420 AVANT HD
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 XDSR 400 Avant - 420 Avant مشاهده:15 زمان:امروز
نحوه راه اندازی +AirTiVi در رسیورهای پرو وین PROWEEN
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 STI-820HD GRAND مشاهده:16 زمان:امروز
نرم افزار جدید پرو وین PROWEEN مدل STI-820 HD GRAND تاریخ 22-12-2014
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 STI-820HD GRAND مشاهده:27 زمان:امروز
سوالات و مشکلات ای استار مدل های X60000 و X50000
شروع کننده موضوع:istar sat اخرین پست:Son of Techno پاسخ:283 iSTAR X40000 - X50000 - X60000 مشاهده:36129 زمان:امروز
فایندر ماهواره گوشی های اندرویدی ورژن جدید با قابلیت نمایش سیگنال
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 نرم افزار های اندروید و PC مشاهده:105 زمان:امروز
مقایسه رسیور STARSAT 2000 HYPER با رسیورهای هم رده
شروع کننده موضوع:Snapdragon اخرین پست:برکت پاسخ:20 SR-2000 ACE - 2000 HYPER - 2020 ACE مشاهده:345 زمان:امروز
لیست دیش گردان برای رسیور هیومکس Humax IRCI-5400
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 رسيور هيومکس | Humax Satellite Receiver مشاهده:14 زمان:امروز
آموزش نصب دیشهای گردان (جک و دایسک)
شروع کننده موضوع:FREESAT اخرین پست:Son of Techno پاسخ:54 نصب دیش های گردان مشاهده:6070 زمان:امروز
دفترچه راهنمای راه اندازی رسیور VU+ZERO
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 رسيور وي يو پلاس | VU+ Satellite Receiver مشاهده:16 زمان:امروز
درخواست دفترچه فارسی فایندر تصویری ایکس کروز XTS 9550HD
شروع کننده موضوع:yaserahmadi1982 اخرین پست:BASACK پاسخ:1 XCRUISER مشاهده:23 زمان:امروز
نحوه تشخیص VU+SOLO 2 اصلی از تقلبی
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:10 VU+ Solo Images مشاهده:219 زمان:امروز
جدول مقایسه سخت افزاری رسیورهای VU+
شروع کننده موضوع:Son of Techno اخرین پست:Son of Techno پاسخ:0 رسيور وي يو پلاس | VU+ Satellite Receiver مشاهده:24 زمان:امروز
رفع عیب کار نکردن کنترل رسیور iclass مدل K9K9 WIFI HD PVR
شروع کننده موضوع:فرشید212 اخرین پست:saeed5580 پاسخ:4 تعمیرات ایکلاس Iclass Hivion مشاهده:94 زمان:امروز
تاپیک پرسش و پاسخ رسیورهای SuperMax
شروع کننده موضوع:Mohamadham اخرین پست:BASACK پاسخ:171 سوالات و مشکلات مشاهده:29549 زمان:امروز
سوالات و مشكلات رسيورهای آی استار iSTAR
شروع کننده موضوع:FREESAT اخرین پست:mzaf پاسخ:187 سوالات و مشکلات رسیور iSTAR مشاهده:25391 زمان:امروز
فایل فلش HD BOX A600
شروع کننده موضوع:sliman900 اخرین پست:sliman900 پاسخ:0 فایل فلش اچدی باکس HDBOX مشاهده:17 زمان:امروز
شیرینگ پکیج های مختلف به صورت روزانه
شروع کننده موضوع:KARMANDER اخرین پست:KARMANDER پاسخ:3 سایر سرورها مشاهده:95 زمان:امروز
شیرینگ اینترنتی پکیج های مختلف
شروع کننده موضوع:KARMANDER اخرین پست:KARMANDER پاسخ:41 سایر سرورها مشاهده:5802 زمان:امروز
کد های جدید و فعال کانال های پخش مستقیم فوتبال
شروع کننده موضوع:savalan اخرین پست:KARMANDER پاسخ:12 سیستمهای کد گذاری -Crypt-Seca-Via-Nagra-Conax مشاهده:257 زمان:امروز
آموزش تصویری نصب ماهواره یاهست به مرکزیت بدر
شروع کننده موضوع:final اخرین پست:Dragon_h پاسخ:4 نصب جهت ها با قیچی مشاهده:546 زمان:امروز

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار جدید استارست 2000ace ورژن 1.47
نویسنده پیام
ناظم سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 12137
اعتبار: 703
وضعیت : آنلاین

مدل رسیور: Starmax X-200
ارسال: #21
RE: نرم افزار جدید استارست 2000ace ورژن 1.47

(10-10-2013 08:35 PM)amirfz1 نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا سلام به دوستان گرامی
شرمنده اینجا دارم این سوال رو می پرسم......
من کانال های فرکانس 11662 رو دارم و لی فرکانس اونها صفر هست چرا؟؟؟
و به قول دوستمون قرمز رنگ هم شده و سرور می تونه بازش کنه ولی فرکانس نداره؟؟؟

درود

تایپک زیر رو مطالعه کنید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضای سالارخان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وصیت نامه ی امپراطور

وصیت نامه امپراطوری که فقط سی سال و سه ماه و سه روز پیشمون بود وصیت نامه عشقمون:

وصيت نامه مرتضى: من رفتم و همه شما عزيزان دلمو به بزرگيه خودش سپردم واسم دعا كنيد و منو حلال كنيد به جان تك تكتون با اينكه خداجونم بهم دستور رفتنو از خيلي قبلترها داده بود ازش خواستم گردن خودم با هر درد و رنجو عذابي كه باشه با جون دل قبول ميكنم فقط يكذره بيشتر بهم زمان بده تا با شماها عشقبازي كنم بخدا ديگه جسم خستم امانمو بريد و نتونستم بيشتر ازين در كنارتون بمونم اما مطمئن باشيد يكذره كه استراحت كردمو خستگيم در رقت از خودش اجازه ميگيرم كه زود زود مهمون قلب تك تكتون باشم. دلم واستون تنگ ميشه اما تورو خدا براي ارامش روحم دعام كنيدو هيچوقت بخاطر بردنم از خدا گله نكنيد و منو جلوش سرافراز كنيد مطمئن باشيد من پيش خودش اسوده و راحتم و ملالي نيست جز دوري از شما عزيزانم

روحش شاد

10-10-2013 08:51 PM

نقل قول جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

شماره کاربری: 23938
اعتبار: 0
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: hhhhhhhhhhhh
ارسال: #22

سلام دوستان.
چرا این ورژن جدید اینقدر شیرینگ اینترنتیش ضعیفه؟؟
 نرم افزار جدید کی میاد که این مشکل حل بشه؟ من  بعد انتقال حتی یه بار هم نتونستم پکیج ها رو باز کنم :(

راستی سرور  اخری به cccam تبدیل شده بود که من f1 رو زدم تا به جی شیر 2 برگرده، آیا اشتباه کردم؟

24-10-2013 04:38 PM

نقل قول جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 9
اعتبار: 462
وضعیت : آنلاین

مدل رسیور: Uk Cable Service
ارسال: #23

(24-10-2013 04:38 PM)eman619rv نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
چرا این ورژن جدید اینقدر شیرینگ اینترنتیش ضعیفه؟؟
 نرم افزار جدید کی میاد که این مشکل حل بشه؟ من  بعد انتقال حتی یه بار هم نتونستم پکیج ها رو باز کنم :(

راستی سرور  اخری به cccam تبدیل شده بود که من f1 رو زدم تا به جی شیر 2 برگرده، آیا اشتباه کردم؟

شما ریست فکتوری کردید ؟

سرور هم باید روی جی شیر باشه

24-10-2013 05:16 PM
سایت

نقل قول جستجو

کاربران درحال دیدن این موضوع :
و 1 مهمان

مطالب مشابه و مرتبط با این موضوع ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad ترفند باز کردن اکثر کانالها در 2000ACE HD Black Dish 19 17,340 19-05-2014 06:02 PM
آخرین ارسال: Son of Techno
Question ترفند باز کردن کانالها با استارست 2000ace faz111 1 2,756 08-08-2013 08:27 PM
آخرین ارسال: Snapdragon
  وصل کردن دانگل به 2000ace CADILAC 1 1,740 14-07-2013 01:19 AM
آخرین ارسال: veila
Question اآموزش باز کردن کانالهابا G-SHARe در استارست 2000ACE سالارخان 0 2,640 11-04-2013 11:37 AM
آخرین ارسال: سالارخان